Верхова їзда

Прогулянка на конях має потужний терапевтичний ефект. Ці сильні, красиві і розумні тварини прекрасно розуміють емоції людини і позитивно впливають на наш настрій. Не дивно, що кінні прогулянки так популярні серед наших гостей.

 

В готельно-ресторанному комплексі «Бреч» не просто тримають коней для верхових прогулянок, а професійно займаються їх розведенням. Племінне господарство, розташоване в комплексі, – квітник ганноверських коней в Україні.

Гостям пропонуютється катання на конях всіх видів – як аматорські прогулянки по мальовничих околицях, так і професійне навчання верхової їзди з нашими інструкторами на відкритому і критому манежах.

Чим корисна прогулянка на конях?

Вже багато років «Бреч» – це база відпочинку з кінними прогулянками. За час роботи з кіньми і організації виїздів для наших гостей, ми переконалися, наскільки багато такі прогулянки можуть принести дорослим і дітям.

  • По-перше, прогулянки в ліс на конях – відмінний спосіб провести час разом з сім’єю, отримавши заряд позитивних емоцій і спогади на все життя.
  • По-друге, кінні прогулянки – це не тільки відпочинок, а й фізичне навантаження. Регулярні виїзди допоможуть вам тримати спину рівніше і підтримувати в тонусі всі м’язи тіла, і все це – на свіжому повітрі.
  • По-третє, кінні прогулянки для дітей – це потужний інструмент розвитку. Спілкуючись з тваринами, діти більше дізнаються навколишній світ, вчаться взаємодії з природою, невербальному спілкуванню, розумінню настрою коней.
  • По-четверте, поїздка на конях відмінно позбавляє від емоційної напруги і стресів. Це по-справжньому цілюща процедура, що приносить розслаблення.

Знайомство з конем – це корисне і приємне заняття, яке гарантуватиме позитивні емоції. Проїхати верхи на коні вам допоможе наш працівник. Гарного прокату!

Послуга тимчасово недоступна

Рейтинг сайту: 4.5 з 5 на основе 45 оцінок.