Банкетний зал

Чи плануєте свято і хочете провести його за містом? У готельно-ресторанному комплексі «Бреч» ви можете замовити банкетний зал для свого свята. На березі озера, в оточенні красивих лісів вас чекає кращий ресторан з банкетним залом в регіоні!

Чому заміський банкетний зал в «Бреч» це саме те, що вам потрібно?

Спираючись на досвід сотень успішних івентів, проведених на території нашого комплексу, можемо з повною впевненістю стверджувати, що оренда залу для банкету – рішення, вигідне з усіх точок зору. Судіть самі:

  • У вашому розпорядженні – великий банкетний зал, здатний вмістити до 60 гостей. Така місткість дозволяє проводити і весілля, і корпоративні свята, і сімейні торжества.
  • Банкетний зал в готелі – це можливість після свята нікуди не їхати, а спокійно піти в власний номер. Відпочинок ваших гостей не буде обмежений ніякими рамками!
  • Банкетний зал за містом – це завжди більш широка пропозиція, ніж просто смачна вечеря. На території заміського комплексу ваші гості знайдуть собі безліч розваг до і після трапези.
  • Для подій, що проходять в банкетному залі, ресторан нашого комплексу забезпечує подачу вишуканих страв європейської та середземноморської кухні.
  • Заміський банкетний комплекс «Бреч» володіє також містким, добре обладнаним конференц-залом, що дозволяє поєднувати ділові заходи з банкетом.
Рейтинг сайту: 4.7 з 5 на основе 52 оцінок.