Прокат велосипедів

Велопрогулка в околицях еко-комплексу «Бреч» – відмінний спосіб зробити свій відпочинок за містом ще більш активним і різноманітним!

П’ять причин взяти в оренду велосипед і вирушити на прогулянку

  1. Для міських жителів велосипедна прогулянка потроху перетворюється в екзотичний вид відпочинку. Ви здивуєтеся, як багато задоволення може принести такий простий спосіб проведення часу.
  2. Кататися на велосипеді – не тільки весело, але й корисно. Підвищується витривалість, зміцнюється серцево-судинна система, тіло збагачується киснем. Не пропустіть можливість поєднати приємну прогулянку з користю для організму!
  3. Велопрогулка за містом дозволяє спостерігати природу в її природному вигляді. Помітити зайця, що біжить по полю. Почути голоси птахів, що літають навколо. Побачити сплеск від великої рибини посеред ставу… З вікна автомобіля такі моменти не видно.
  4. Ви можете взяти в прокат велосипед – і відправитися на пікнік. Забратися подалі від цивілізації і провести день наодинці з природою. Це буде досить незвично і запам’ятається.
  5. Прогулянка на велосипеді – універсальне заняття. Вона приносить задоволення, якщо ви наодинці або удвох, у великій компанії друзів або з сім’єю. Який формат найближче вам?

Правила і вартість оренди велосипеда в готельно-ресторанному комплексі «Бреч»

У нашому комплексі ціна на прокат велосипедів встановлюється погодинно:

Велосипед – 100 грн. / 60 хв.

Веломашінка – 100 грн. / 30 хв.

Електровелосипед – 200 грн. / 60 хв.

Гіроборд – 50 грн. / 10 хв.

Рейтинг сайту: 4.5 з 5 на основе 42 оцінок.