Чотиримісні номери

Плануєте сімейний вікенд за містом? – Чотиримісний номер в одному з готелів комплексу «Бреч» стане для вас комфортним місцем відпочинку на ці дні.

 

Доступні варіанти номерів на чотирьох

На території готельно-ресторанного комплексу «Бреч» побудовано кілька готельних корпусів. 4-х місні номери при цьому доступні в таких варіантах:

  • стандартний чотиримісний номер в еко-готелі, побудованому з соснових колод. Великий двокімнатний номер з одним двоспальним та двома односпальними ліжками відмінно підійде для сімей з дітьми і подарує відчуття затишку, тепла і близькості до природи.
  • чотиримісний номер категорії «люкс» в готелі зі східним колоритом, що захоплює в таємничим світ Китаю з його філософією і споглядальними медитаціями. Велика тераса цього VIP-номера запрошує до неспішного проведення часу і насолоди прекрасним видом.

У вартість чотиримісного номера в готелі входить сніданок для всієї родини. Обов’язково спробуйте страви від нашого шефа в ресторані «Сільвер» – і цей сніданок стане одним з найяскравіших спогадів про перебування в «Бречі».

Якщо ви бажаєте взяти з собою домашніх тварин – це можливо за додаткову плату.

Рейтинг сайту: 4.5 з 5 на основе 68 оцінок.