Котеджі на 10 осіб

Ви плануєте провести кілька днів на природі багатолюдною компанією? У готельному комплексі «Бреч» ви можете зняти котедж на 10 осіб на вихідні. Спеціально для великих сімей і компаній був побудований будинок мисливця – просторий, світлий, з власним басейном і сауною.

Чим оренда будинку на 10 чоловік відрізняється від оренди декількох кімнат в готелі?

  • Будинок мисливця складається з центрального і додаткового крила. Перебуваючи під одним дахом, ви тим не менш отримуєте достатньо можливостей для усамітнення. І навіть якщо зняти будиночок на 10 осіб вирішать кілька сімей, вони не будуть відчувати жодного дискомфорту від сусідства один з одним.
  • На відміну від готелів, де номери призначені в основному тільки для сну, котедж на 10 осіб пропонує набагато більше побутових зручностей – тут є і кухня, і вітальня з каміном, у якого так приємно збиратися вечорами.
  • Вирішивши зняти котедж на 10 осіб, ви отримуєте не тільки житло, але і власну сауну і міні-басейн! Після насиченого дня на природі проведіть пару годин в парній, пориньте в чисту прохолодну воду – і відчуєте, як вас полишає вантаж турбот, дихати стає легше, а тіло молодіє років на п’ять.

Завітайте в готельний комплекс «Бреч»! Тут ви завжди зможете зняти будинок на добу на 10 осіб і провести свій відпочинок незабутньо!

Рейтинг сайту: 4.7 з 5 на основе 36 оцінок.