Котеджі на 2-х осіб

Подаруйте собі романтичний відпочинок! Затишний котедж для двох на території мальовничого комплексу «Бреч» допоможе вашій парі відчути неповторну атмосферу тепла, краси і безумовного комфорту.

Оренда будиночка для двох: можливі варіанти розміщення

Унікальна особливість готельного комплексу «Бреч» – в його стилістичному, архітектурному та ландшафтному розмаїтті. Тут представлені котеджі в декількох стилях, від китайського до американського.

Хочете отримати незвичайний досвід? – Вибирайте східний котедж на 2 особи. Наприклад, китайський будиночок на пагорбі над озером: дворівнева пагода з чудовим видом з вікон і стильним інтер’єром. Усередині ви знайдете все необхідне для комфортного відпочинку, від банних халатів і тапочок до джакузі, а відкритий балкон з видом на озеро стане улюбленим місцем для чаювань і неспішних бесід. Пам’ятка цього двомісного котеджу – «мала китайська стіна», в формі якої збудовані сходинки до котеджу.

Для тих, хто хоче не просто зняти котедж на двох, але і скинути з себе спогади про міський ритм життя, повністю зануритися в природу, відчути розслабляючий аромат хвої та м’яке тепло натурального дерева, підійде дерев’яний котедж на двох на вихідні.

Рейтинг сайту: 4.5 з 5 на основе 56 оцінок.