Організація заходів

до 200 человек

Конференц-сервис

Если вам нужно собрать в одном месте много людей, чтобы им было слышно, видно и понятно, то это к нам. Обеспечим всеми необходимыми принадлежностями для проведения, интернетом и кофебрейками.

Для торжеств

Банкетный зал

Соберите самых близких и нужных вам людей за одним столом. А мы позаботимся обо всем остальном.

Особое событие

Свадьба

Доверьте свой особенный день нам. От маленькой выездной церемонии для самых близких до нескольких сотен гостей.

Організація заходів на території готельно-ресторанного комплексу «Бреч» – одна з найбільш затребуваних послуг. За час існування комплексу тут пройшли сотні весіль, конференцій, корпоративних свят та презентацій. І весь досвід, накопичений нами, всі знайдені креативні рішення і всі досягнуті домовленості з підрядниками ми направимо на створення ідеального івенту для вас!

5 причин, чому «Бреч» вибирають для організації виїзних заходів

  • Упорядкована територія – простора, з тематичними ландшафтними зонами, декоративним ставком, і декількома архітектурними стилями. Не так багато заміських майданчиків для заходів здатні надати подібну різноманітність локацій.
  • Все необхідне для бізнес-івентів. Якщо вас цікавить організація виїзних корпоративних заходів, тут ви знайдете два конференц-зали різної місткості, оснащених необхідним мультимедійним обладнанням. Ми також організуємо супровідне харчування в потрібному вам форматі – від перерв на каву і ланчів до фуршетів та урочистих обідів.
  • Понад п’ятнадцять варіантів поселення. Наш заміський майданчик для проведення заходів має великий і різноманітним номерним фондом – від кімнат у готельних корпусах до дерев’яних котеджів і будиночків в китайському стилі.
  • Яскраві розваги – вибираючи наш заміський клуб для заходу, ви отримуєте можливість організувати своїм гостям не тільки плідну роботу, а й наповнений емоціями відпочинок. Боулінг і більярд, рибалка і СПА, катання на конях та снігоходах – розваги для різних гостей, і різних івентів.
  • Бездоганне обслуговування. Організація проведення виїзних заходів – наш профіль і сильна сторона, в якій ми отримали величезний досвід. Ви можете бути впевнені, що все пройде на вищому рівні, тому що кожен етап вашого івенту – від підготовки локації до фотознімків гостям після події – будуть супроводжувати фахівці.

Довірте організацію виїзних заходів на природі команді «Бреч» – і цей івент ви запам’ятаєте, як найуспішніший, а ваші гості – як найяскравіший, несподіваний і комфортний.

Рейтинг сайту: 4.5 з 5 на основе 40 оцінок.