Харчування

Якщо ви втомилися від урбаністичних пейзажів і хочете провести кілька годин на природі – приїжджайте в наш заміський ресторан! В еко-комплексі «Бреч» вас чекає не тільки вишукана трапеза, а й приємний відпочинок з безліччю активностей.

Ресторанний комплекс «Бреч» складається з двох ресторанів європейської кухні і банкетного залу. Для тих, хто не хоче надовго відриватися від активних розваг, діє також фудкорт американської кухні: швидко, смачно і корисно!

«Сільвер» – ресторан на озері в корсарському стилі

«Silver» – це ресторан за Києвом з особливою атмосферою, наповненій романтикою морських подорожей і піратських пригод.

Цей заміський клуб-ресторан має просторий зал на 50 осіб, закриту і відкриту тераси. Він відмінно підійде і для сімейного обіду, і для відпочинку великої компанії, і для весілля.

«Золота пальма» – вишуканий ресторан на природі

«Golden Palm» – вишукане місце для тих, хто сприймає розкіш як належне. Цей ресторан за містом характеризує елегантний інтер’єр з великими м’якими кріслами, меню з класичними стравами середземноморської кухні і десертами з власної кондитерської, багатий вибір якісних вин … Тут є все для бездоганного відпочинку! Вишенька на торті вашого враження – живий музичний супровід під ніжні звуки рояля.

Заміський ресторан для весілля – банкетний зал в еко-комплексі «Бреч»

Якщо ви вибираєте ресторан в Київській області для проведення весільного або іншого торжества – зверніть увагу на наш заміський ресторанний комплекс. Тут для вас є просторий і світлий банкетний зал, місткістю 70 осіб. Спеціальне банкетне меню, розроблене нашим шеф-кухарем, вразить ваших гостей і зробить свято ще більш яскравим.

Заміський ресторан за Києвом з дитячим меню

Причина, по якій багато гостей вибирають наш заміський ресторан – сімейний відпочинок, який тут можна провести на вищому рівні. На території комплексу є безліч розваг для дітей будь-якого віку, а кухня кожного з ресторанів пропонує спеціальне дитяче меню.

Запрошуємо вас в ресторанний комплекс «Бреч» за гастрономічними враженнями, естетичним задоволенням і активним відпочинком!

Рейтинг сайту: 4.9 з 5 на основе 44 оцінок.