Сауна і басейн

Відпочинок під Києвом з басейном – досвід, який час від часу потребує кожен з нас. На кілька днів змінити звичний уклад, виїхати за місто і розслабитися, занурившись в чисту прохолодну воду … Дозволити воді тримати ваше тіло і відпустити думки у вільне плавання. Отримати концентровану дозу релаксу – щоб з новими силами повернутися до буденних завдань.

«Бреч» – комфортабельний відпочинок в Київській області з басейном

Незважаючи на те, що готельно-ресторанний комплекс «Бреч» знаходиться ближче до Чернігова, жителі столиці активно приїжджають сюди поплавати і провести пару днів на природі.

 Якщо вас цікавить відпочинок під Києвом з критим басейном – на території комплексу є відразу кілька варіантів, що задовольняють ваш запит.

  • Варіант 1: великий басейн, розміром 18 х 5,5 м, об’єднаний в один комплекс з сауною. Зона відпочинку біля басейну обладнана лежаками.
  • Варіант 2: басейн «Східний», розташований під скляним куполом нового корпусу. Поруч з ним – джакузі, дитячий басейн і фінська сауна, що забезпечують максимально різноманітний і повний відпочинок за Києвом з басейном.
  • Варіант 3: приватний басейн. Хочете спробувати ексклюзивний заміський відпочинок під Києвом з басейном? – У VIP-котеджі «Будинок мисливця» ви отримаєте таку можливість! Котедж розрахований на компанію з 6-10 чоловік і має власний невеликий басейн і сауну.

 Який з варіантів краще – вирішувати вам. Можливо, вам захочеться побувати по черзі в кожному з басейнів?

Рейтинг сайту: 4.5 з 5 на основе 65 оцінок.