Котеджі на 4 місця

Котедж на 4 особи – класичний сімейний варіант розміщення. Будинок на дві спальні дозволяє із зручністю оселитися двом парам або родині з дітьми. Втім, в ньому буде комфортно будь-якої компанії з чотирьох чоловік.

У готельно-ресторанному комплексі «Бреч» представлено кілька видів котеджів. Ви можете зняти будинок на 4 особи, побудований в східному стилі, вибрати екологічний будинок з соснового зрубу або VIP-котедж в стилі мисливського шале. Кожен будинок унікальний за архітектурою та дизайном інтер’єру. Але в той же час, який б ви не вирішили зняти котедж на 4 особи, вас завжди чекає вищий рівень комфорту і сервісу.

Східні будиночки відрізняються трирівневим побудуванням, наявністю великого балкона і приємним доповненням для ще глибшого релаксу – джакузі. Еко-будинок зі зрубу привертає особливим відчуттям затишку, властивого дерев’яним котеджам, і просторою відкритою верандою. Ну а якщо ви розглядаєте можливість зняти будиночок на 4 людини в стилі шале – аргументами на користь такого вибору стануть наявність кухні, каміна у вітальні і затишної заскленій веранди.

Не можете вибрати? – Приїжджайте в «Бреч» знову і знову, щоб побувати в кожному з котеджів!

Рейтинг сайту: 4.7 з 5 на основе 49 оцінок.