Двомісні номери

Двомісний номер – найбільш популярний формат поселення, а тому на території готельно-ресторанного комплексу «Бреч» такі номери представлені в самому широкому розмаїтті. Якщо ви плануєте приїхати на романтичний відпочинок зі своєю другою половинкою або зібрали компанію з кількох сімей – зняти двомісний номер буде найбільш правильним рішенням.

На території комплексу «Бреч» гостям доступні на вибір кілька типів номерів:

  • 2 місний номер в готелі з соснового бруса – просторий люкс в еко-стилі, оформлений натуральним деревом і декорований в м’яких природних тонах, затишний і теплий, з великими вікнами і м’якими килимами на дощаній підлозі.
  • двомісний номер в готелі американського стилю – кімнати категорій «люкс» і «стандарт», оформлені в стилі лаконічної естетики. Все необхідне для комфорту і розслабленого відпочинку.
  • двомісний номер в готелі зі східним характером – витончений, екзотичний люкс, в оформленні якого кожна деталь створює історію і доповнює загальний образ. Хочете на кілька днів відчути атмосферу Китаю, з його глибокою філософією, зануренням в себе і особливим шануванням краси? – Тоді вам варто зняти номер на двох на добу або кілька днів у цьому готелі.

Ціна за двомісний номер включає добу проживання в номері відповідної категорії і сніданок для двох в ресторані «Сільвер». Проживання з тваринами оплачується додатково.

Рейтинг сайту: 4.9 з 5 на основе 31 оцінок.