Весілля

Заміський комплекс для весілля – настільки ж важлива частина заходу, як плаття нареченої або обручки. Від вибору локації багато в чому залежить, наскільки успішним буде весь захід, і які спогади про цей особливий день залишаться у молодят і їхніх гостей.

3 причини провести весілля за містом в комплексі «Бреч» 

  1. «Бреч» – не просто заміський готель для весілля, а й цілий комплекс супутніх послуг. Крім чудового відкритого майданчика для церемоній і місткого бенкетного залу, тут є власне племінне господарство з чистокровними скакунами, безліч активностей і на свіжому повітрі, і в приміщеннях.
  2. Цей заміський майданчик для весілля має велику територію в 56 га, на яких розташовані різні ландшафтні зони. Тут є і східні пагоди з Малою Китайської Стіною, і декоративний водоспад біля озера, і справжній вітрильник у берега. А особливо молодята цінують наш заміський клуб для проведення весілля за унікальний парк з його білосніжними скульптурами, фонтанами і класичною архітектурою. Кращі фото робляться тут!
  3. Наш комплекс ідеально підходить для весілля за містом взимку. Тут знайдеться безліч захоплюючих зимових розваг для гостей, а молодята неодмінно оцінять затишний і теплий заміський котедж для весілля, в комфортній обстановці якого хочеться затриматися подовше.
Рейтинг сайту: 4.9 з 5 на основе 55 оцінок.