Номери

Плануєте провести кілька днів на природі, але не хочете жертвувати звичним рівнем комфорту? – Запрошуємо вас в «Бреч»! Цей затишний готель Київська область та околиці давно обрали собі місцем для відпочинку.

У нашому комплексі є кілька варіантів проживання: ви можете орендувати один з котеджів або номер в заміському готелі. Який би з варіантів ви не вибрали, завжди отримаєте особливий рівень комфорту і бездоганне обслуговування.

Готель за Києвом в американському стилі

Стримана розкіш і лаконічна вишуканість – ось характеристики готельного корпусу, збудованого в американському стилі на мальовничих територіях заміського комплексу «Бреч». Гостям пропонується розміщення в 2-х і 3-х-місних номерах категорії «комфорт» і «люкс.

Східний готель під Києвом в лісі

Відразу кілька готелів оформлені в екзотичному стилі Далекого сходу. Китайська архітектура і східні інтер’єри налаштовують на особливий медитативний, розслаблений стан. Тут так приємно проводити чайні церемонії, вести неспішні бесіди і споглядати водні гладі озера … Номерний фонд складається з 2-х-місних і 4-х-місних VIP-номерів.

Рейтинг сайту: 4.7 з 5 на основе 69 оцінок.