Прокат квадроциклів

Прокат квадроциклів в комплексі «Бреч» – послуга, яку намагається спробувати кожен наш гість! Поєднання екстремальної швидкості і поїздок по красивих місцях, незвичайних відчуттів і незвичайних видів.

Оренда квадроциклів – розвага для всієї родини

Прогулянки на квадроциклах – це досвід, який сподобається не тільки дорослим, але й дітям. За пару годин ви можете відвідати наймальовничіші місця в околицях, помилуватися дикою природою, набрати букет польових квітів і викупатися в найчистіших озерах. Який дитина погодиться пропустити стільки цікавого? 

Ми не пропонуємо прокат дитячих квадроциклів – хоча б з тієї причини, що для управління таким швидкісним транспортом обов’язково потрібні водійські права. Але ви можете взяти в оренду квадроцикл для двох! Усаджуйте дитини ззаду – і вирушайте в поїздку! Але тільки не забувайте про техніку безпеки.

«Бреч» – найкраща база відпочинку з квадроциклами

Готельно-ресторанний комплекс «Бреч» пропонує різні види відпочинку, і квадроцикли на прокат – належать до найбільш популярних розваг.

Для наших гостей доступні двомісні та одномісні квадроцикли KAWASAKI – надійні та безпечні машини. 

Запрошуємо вас в «Бреч» на заміський відпочинок з квадроциклами. Чудові краєвиди та захоплююча дух швидкість перетворюють катання в дорогоцінний момент, який надовго залишається в пам’яті!

ВАРТІСТЬ:

двомісні:
1000 грн./30 хв.

Для самостійного управління необхідні водійські права!

Рейтинг сайту: 4.9 з 5 на основе 32 оцінок.