Природа-це життя.

Природа-це життя.
Саме тому ми краще і швидше відновлюємо свої сили в оточенні живої природи.
Відчуваємо , як свіже повітря піднімає настрій, знімає втому і напругу, відновлює душевну рівновагу.

Рейтинг сайту: 4.9 з 5 на основе 54 оцінок.