Природа-це життя.

Природа-це життя.
Саме тому ми краще і швидше відновлюємо свої сили в оточенні живої природи.
Відчуваємо , як свіже повітря піднімає настрій, знімає втому і напругу, відновлює душевну рівновагу.

Site Rating: 4.5 of 5 на основе 63 ratings.