Природа-це життя. May 7, 2020 Без категорії Природа-це життя. Саме тому ми краще і швидше відновлюємо свої сили в оточенні живої природи. Відчуваємо , як свіже повітря піднімає настрій, знімає втому і напругу, відновлює душевну рівновагу. Newer Post Природа-это жизнь. Older Post Хорошие новости.