Ви досі вважаєте, що вашого улюбленця ніяк не турбує ваша відсутність?
Ви помиляєтеся…
Коти емоційно прив’язані до своїх господарів і їм дуже важливо завжди бути з людиною, яка буде їх гладити по спинці і чухати животик.
І можна стверджувати , що не тільки «собака-друг людини», але і коти також!!
Ми завжди готові покращувати відпочинок нашим гостям і тому у нас є можливість проживати зі своїми чотирилапими друзями.