Якщо не знаходити час для відпочинку, то можна швидко зламатися .
І навіщо тоді взагалі жити? Для чого? Щоб постійно працювати, вирішувати проблеми? Ні!
Потрібно жити для душі, саме для відпочинку душі. Щоб душі було спокійно і легко, тоді і тіло не буде ламатися.
