Турецький хамам

Турецька лазня в комплексі «Бреч» – ідеальна пропозиція для тих, хто не любить екстремальних перепадів температур, вважаючи за краще м’яке тепло і делікатні процедури.

Парна хамам: основні характеристики

Баня хамам особливо популярна в Туреччині, звідки і поширилася по всьому світу. На відміну від російської та фінської лазень, турецька сауна не розігрівається до високої температури – вона не перевищує тут до 60оС. Ефект досягається за рахунок вологості, яка досягає 100%. Класична турецька лазня наповнена м’яким вологим паром, що створює приємний і корисний для здоров’я мікроклімат.

Ще одна характерна риса – внутрішнє оформлення. Турецька сауна хамам не будується з дерева: тут переважає натуральний камінь, кераміка і мозаїка. Кам’яні лежаки прогріті до приємної тілу температури і поступово віддають тепло.

Турецький хамам в комплексі «Бреч»

У нашому спа-центрі хамам збудований в повній відповідності з традиційними вимогами до такої парної. Приходьте і відчуйте на власному тілі, як прекрасні східні процедури!

Ми пишаємося рівнем професіоналізму банщиків і тим, наскільки наближена до класичних турецьких стандартів наша турецька лазня хамам. Ціна процедури вас приємно здивує!

Рейтинг сайта: 4.5 из 5 на основе 36 оценок.