Соляна кімната

Соляна кімната – це дивовижне місце, що зцілює і зміцнює. Навіть один сеанс перебування в ній піде на користь вашому організму, а курс процедур дозволить досягти помітного і тривалого ефекту!

Галотерапія в спа-комплексі «Бреч» стане відмінним доповненням до інших процедур, але часто наші гості приїжджають на довгий період саме з метою пройти курс сеансів у соляній галокамері.

Чому галокамера так корисна?

Галокамера (соляна печера) – це спеціально обладнана кімната, в якій відтворюється мікроклімат підземних соляних шахт. Тривале перебування в такому, насиченому частинками солі, мікрокліматі, має цілющу дію.

Відвідування галокамери багато в чому навіть ефективніше, ніж перебування в природному соляній шахті на глибині 300 м, адже сольова камера не має стільки протипоказань. Наприклад, дітям опускатися під землю не дозволяють, тоді як галотерапія для дітей більш ніж можлива. А ще тут є можливість індивідуалізації впливу – виходячи з потреб клієнта, можуть коригуватися багато параметрів штучного мікроклімату середовища.

Лікування в соляній кімнаті грунтується на впливі мікрочастинок солі на дихальні шляхи: проникаючи в найдальші відділи бронхіального дерева, вони надають на респіраторний тракт протизапальну, імуномодулюючу і бронходренуючу дію.

Яка ціна процедури галотерапія?

Ціна сеансу в соляній кімнаті – 50 грн.

Тривалість одного сеансу – 40 хвилин.

Рейтинг сайта: 4.7 из 5 на основе 47 оценок.