Фінська сауна

Фінська сауна під Києвом, на території готельно-ресторанного комплексу «Бреч» – одна з найбільш популярних послуг, особливо в холодну пору року. Адже що може бути приємніше, ніж сауна за містом, в оточенні густих лісів з їх дзвінким від свіжості повітрям?

Відпочинок в сауні розслабляє не тільки тіло, а й душу. І не так важливо, що саме ви обираєте: приємне час у великій компанії або індивідуальну медитацію, релакс після занять спортом або прояснення думок перед важливим семінаром – фінська сауна завжди до речі!

Відмінність фінської парної від інших типів лазень і саун – в поєднанні сухого повітря з високою температурою, яка може досягати 100 °С. Сухий жар переноситься легше і повільно розігріває тіло, разом з потом виводячи з організму шлаки і надаючи потужний лікувальний ефект. Фінська сауна – оздоровчий комплекс для вашого тіла!

За бажанням після банних процедур ви можете замовити масаж або інші спа-процедури. А також замовити доставку їжі з наших ресторанів.

Чи плануєте виїзд за місто? – Сауна повинна стати обов’язковою частиною вашого вікенду! Щоб дізнатися актуальну ціну на фінську сауну та інші процедури, зверніться на рецепцію комплексу або зателефонуйте +38 050 465 77 35

Рейтинг сайта: 4.9 из 5 на основе 41 оценок.