Прокат снігохода

Катання на снігоході – веселий і енергійний вид активного зимового відпочинку. В еко-комплексі «Бреч» прогулянка на снігоходах є одним з найпопулярніших розваг у зимовий період. Навколишні території так мальовничі й цікаві, а самі покатушки так наповнені адреналіном, що наші гості із задоволенням влаштовують кількагодинні вилазки за любої погоди!

Хочете отримати нові відчуття, розважити учасників вашого заходу або вразити гостей? – Візьміть снігохід на прокат і влаштуйте захоплююче катання по засніженому лісі!

Відпочинок на снігоходах в готельно-ресторанному комплексі «Бреч»

Пропонуємо вам внести нові фарби в білосніжні зимові дні! Запрошуємо відвідати нашу базу відпочинку з катанням на снігоходах.

У вашому розпорядженні – 2 снігоходи. Ми пропонуємо прокат снігохода для дорослих і дітей. Всі машини в бездоганному технічному стані, регулярно проходять перевірку і обслуговування – ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці і надійності користування ними.

Скільки коштує покататися на снігоході?

У комплексі «Бреч» снігохід в оренду здається почасово: 1 година – 2500 грн.

При тривалому або масовому прокаті снігоходів ціна може бути знижена. Детальніше про оптові ціни запитуйте у адміністратора.

Рейтинг сайту: 4.9 з 5 на основе 48 оцінок.